1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 2.144 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 22.9 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2160 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| Позначення виробника | 4SPCBP-2240 |
| Ширина ременя | 99 мм |
| Ширина струмка | 22.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 664,66 ₴


