
HM 2052 50х22-2052 Ремінь StomilPLus (Польща)
3 971,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: HM/E-2052
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 50х22-2052 (HM/E-2052) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 50х22(HM). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0313181; NEW HOLLAND: 336784; 80366784; 80336784; 85004727 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2100 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2052 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1965 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0313181; NEW HOLLAND: 336784; 80366784; 80336784; 85004727 |
| Позначення виробника | HM/E-2052 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 971,28 ₴






