
HM 2222 50х22-2222 Ремінь StomilPLus (Польща)
4 299,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: HM/E-2222
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 50х22-2222 (HM/E-2222) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 50х22(HM).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2270 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2222 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2135 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1413195; CLAAS: 027275.0; 376869.0; 629756.0; FORTSCHRITT: 4131775305; 4221668165; NEW HOLLAND: 261000; 717700; 80261 000; 80717700 |
| Позначення виробника | HM/E-2222 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299,06 ₴






