
HM 3757 50х22-3757 Ремінь StomilPLus (Польща)
7 272,12 ₴
- Під замовлення
- Код: HM/E-3757
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 50х22-3757 (HM/E-3757) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 50х22(HM). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0713308; CASE INTL., HARVESTER: 4032804396; NEW HOLLAND: 1112638 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3805 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3757 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3670 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0713308; CASE INTL., HARVESTER: 4032804396; NEW HOLLAND: 1112638 |
| Позначення виробника | HM/E-3757 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 272,12 ₴






