
W50 1800 51,8х16-1800 Ремінь StomilPLus (Польща)
2 927,10 ₴
- Під замовлення
- Код: W50/E-1800
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 51.8х16-1800 (W50/E-1800) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний профілю 51.8х16(W50).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.07 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1825 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1725 мм |
| Позначення виробника | W50/E-1800 |
| Ширина ременя | 51.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 927,10 ₴



