8674
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.3 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3785 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3733 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0226330 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 1169436; DRONNINGBORG: 41979900; 41990059; D41979900; D41990059; FENDT: 41979900; 41990059; FORTSCHRITT: 1169436 |
| Позначення виробника | 5BBP-3785 |
| Ширина ременя | 92.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 092,58 ₴


