8883
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 404 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 22.9 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4920 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| Позначення виробника | 5SPCBP-5000 |
| Ширина ременя | 404 мм |
| Ширина струмка | 22.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 374,22 ₴


