
68х24-2485Li Ремінь StomilPLus (Польща) зубч.
11 107,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 68X24 VX/E-2485
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 68х24-2485 Li (68X24 VX/E-2485) Stomil Plus зубч. . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний профілю 68х24. Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 2899383; FORTSCHRITT: 68x24–2600; ROSTELMACH: 6201246 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 2.18 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний |
| Висота ременя | 24 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2623 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2573 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2485 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2899383; FORTSCHRITT: 68x24–2600; ROSTELMACH: 6201246 |
| Позначення виробника | 68X24 VX/E-2485 |
| Ширина ременя | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 107,20 ₴



