1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ручів | 7 шт. |
| Вага 1 п.м. | 1.82 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3285 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3233 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1499431; CLAAS: 628782.0; 644884.0; 667881.0 |
| Позначення виробника | 7BBP-3285 |
| Ширина ременя | 131 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 114,50 ₴


