
SPZ 1337 8,5х8-1337 Ремінь StomilPLus (Польща)
233,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPZ/E-1337
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 8.5х8-1337 (SPZ/E-1337) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю 8.5х8(SPZ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1350 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1337 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1299 мм |
| Позначення виробника | SPZ/E-1337 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,76 ₴






