11573
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 776 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 763 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 725 мм |
| Позначення виробника | АVX-10- 763cz |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197,46 ₴


