
Z 1600 0-1600 Ремінь StomilPLus (Польща)
282,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z/E-1600
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь Z(0)-1600 (Z/E-1600) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Z(0).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1616 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1576 мм |
| Позначення виробника | Z/E-1600 |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282,18 ₴




