
Z 2360 0-2360 Ремень Rubena (Чехия)
328,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: Z - 2360cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
25200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2376 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2360 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2336 мм |
| Позначення виробника | Z - 2360cz |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,80 ₴

