
A 1100 А-1100 Ремінь Stomil Standard (Польща)
180,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: A/S/E-1100
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1120 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1100 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1070 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0100083; CLAAS: 821249.0; JOHN DEERE: E50973; N113642; KVERNELAND: 99201014; LAVERDA: 340433129; MASSEY FERGUSON: 117502616000; 976941M1; S0613116; NEW HOLLAND: 86514501; 86514501A; SAMPO ROSENLEW: 613116 |
| Позначення виробника | A/S/E-1100 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180,18 ₴





