
A 1320 А-1320 Ремінь Rubena (Чехія)
232,86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: А - 1320cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10316
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1340 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1320 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1290 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1600100; CLAAS: 147228.1; DRONNINGBORG: 41905300; D41905300; MASSEY FERGUSON: 520305D1; 833870M1 |
| Позначення виробника | А - 1320cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232,86 ₴

