
A 1400 А-1400 Ремінь Rubena (Чехія)
249,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: А - 1400cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10363
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1420 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1400 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1370 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1900106; BIZON: A1400; CLAAS: 056961.0; DEUTZ-FAHR: 1170.290.108.00; JOHN DEERE: B17267B; E91575; LAVERDA: 433144; 340433144; NEW HOLLAND: 573957; 573957A; 573957B; SEMANATOAREA: 13X8X1400LP |
| Позначення виробника | А - 1400cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249,24 ₴

