
A 1400 А-1400 Ремінь StomilPLus (Польща)
330,06 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: A/E-1400
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь А-1400 (A/E-1400) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1420 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1400 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1370 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1900106; BIZON: A1400; CLAAS: 056961.0; DEUTZ-FAHR: 1170.290.108.00; JOHN DEERE: B17267B; E91575; LAVERDA: 433144; 340433144; NEW HOLLAND: 573957; 573957A; 573957B; SEMANATOAREA: 13X8X1400LP |
| Позначення виробника | A/E-1400 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330,06 ₴




