
A 2240 А-2240 Ремінь StomilPLus (Польща)
464,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: A/E-2240
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь А-2240 (A/E-2240) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2260 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2210 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1600168; DRONNINGBORG: 41911000; D41911000; JOHN DEERE: YC14936; MASSEY FERGUSON: 312449290; 1718508M1; 1718508M91; 31-2449290 |
| Позначення виробника | A/E-2240 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,64 ₴




