10834
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2295 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2275 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2245 мм |
| Позначення виробника | А - 2275cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379,38 ₴


