11138
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3570 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3550 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3520 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0300266; NEW HOLLAND: 86514511; 86514511A; 86514511B; ROSTELMACH: 6201401; 6201486; 101762196 |
| Позначення виробника | А - 3550cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626,04 ₴


