Ремінь А-4750 (A/E-4750) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4770 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4720 мм |
| Позначення виробника | A/E-4750 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 921 ₴





Відправка з 16 квітня 2026