Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1046 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1020 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 976 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2601079; BISO: 600P03; CASE INTL., HARVESTER: 51651170975; CLAS: 947112.0; DRONNINGBORG: 41962000; D41962000; LAVERDA: 34043323; MASSEY FERGUSON: 411020M1; 641696M1; K5009; NEW HOLLAND: 230150; 230041; 80230041 |
| Позначення виробника | G2601079 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 636,24 ₴


