
B 1220 В(Б)-1220 Ремінь Rubena (Чехія)
294,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: В(Б)- 1220cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11954
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1246 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1220 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1176 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1901094; CASE INTL., HARVESTER: 288648A1; 726278R1; DRONNINGBORG: 41924400; D41924400; JOHN DEERE: H161796; T25130; SA01001; LAVERDA: 34043236; MACDON: 112826; MASSEY FERGUSON: 1506373M1; NEW HOLLAND: 86514519; 920001732; 86514519A; 86514519B |
| Позначення виробника | В(Б)- 1220cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294,90 ₴

