
B 1450 В(Б)-1450 Ремінь Rubena (Чехія)
352,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: В(Б)- 1450cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12173
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1476 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1450 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1406 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2137177; CLAAS: 211148.0; 211148.1; DEUTZ-FAHR: 1141555; 880077534145; 0114 1555; 088-007753-4.145; GRIMME: B9502223; B95.02223; SEMANATOAREA: 17X13X1443LP |
| Позначення виробника | В(Б)- 1450cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352,20 ₴

