12866
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2276 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2206 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101172; CASE INTL., HARVESTER: 610410R1B; CLAAS: 069925.0; DEUTZ-FAHR: 1145725; 0114 5725; JOHN DEERE: AZ100805; M127523; MASSEY FERGUSON: 526369; 221697M2; NEW HOLLAND: 86517679; 86517679B |
| Позначення виробника | В(Б)- 2250cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515,04 ₴


