
B 2294 В(Б)-2294 Ремінь StomilPLus (Польща)
653,64 ₴
- Під замовлення
- Код: B/E-2294
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь В(Б)-2294 (B/E-2294) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2320 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2294 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2250 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0201173; CASE INTL., HARVESTER: 217701C1; 657411R1; CLAAS: 661361.0; JOHN DEERE: AZ63463; AZ100809; AZ61353; LAVERDA: 433281; 34043281; MASSEY FERGUSON: 41931100; 71340653; STOLL: 484640; 0484640 |
| Позначення виробника | B/E-2294 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653,64 ₴




