Ремінь В(Б)-2700 (B/E-2700) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2726 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2700 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2656 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401204; ARBOS: B46183; DEUTZ-FAHR: 1145049; 1139067; 0113 9067; 0114 5049; JOHN DEERE: RE52226; Z56829; MASSEY FERGUSON: 311567900; NEW HOLLAND: 230047; 86514529; 86514529A; 86514529B |
| Позначення виробника | B/E-2700 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 751,14 ₴





