Ремінь В(Б)-2990 (B/E-2990) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3016 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2990 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2946 мм |
| Позначення виробника | B/E-2990 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820,86 ₴





