13428
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3116 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3090 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3046 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401231; CASE INTL., HARVESTER: F16447A; CLAAS: 020601.0; 744963.0; 950864.0; 801222.0; DRONNINGBORG: 41937300; D41937300; FENDT: 41937800; JOHN DEERE: ZY80518; MASSEY FERGUSON: 41937800; 321034M3; NEW HOLLAND: 275427; 276602; 276602A |
| Позначення виробника | В(Б)- 3090cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


