Ремінь В(Б)-3200 (B/E-3200) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3226 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3156 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101242; BRAUD: 20092124; CLAAS: 667511.0; LAVERDA: 340433308; MASSEY FERGUSON: 70523202; 3315897M1; GK5045; S0614152; MENGELE: 98022754; 98-022754; NEW HOLLAND: 302792; 20092102; 86517932; 86517932A; 86517932B; SAMPO ROSENLEW: 614152; 636679 |
| Позначення виробника | B/E-3200 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,46 ₴





