
B 3200 В(Б)-3200 Ремінь Stomil Standard (Польща)
656,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: B/S/E-3200
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3226 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3156 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101242; BRAUD: 20092124; CLAAS: 667511.0; LAVERDA: 340433308; MASSEY FERGUSON: 70523202; 3315897M1; GK5045; S0614152; MENGELE: 98022754; 98-022754; NEW HOLLAND: 302792; 20092102; 86517932; 86517932A; 86517932B; SAMPO ROSENLEW: 614152; 636679 |
| Позначення виробника | B/S/E-3200 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656,64 ₴




