13623
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3376 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3306 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2901252; CASE INTL., HARVESTER: 7223430; DEUTZ-FAHR: 1145052; 0114 5052; GRIMME: B9502163; B95.02163; MASSEY FERGUSON: 26746970; 6209375M1 |
| Позначення виробника | В(Б)- 3350cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814,44 ₴


