13944
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4526 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4456 мм |
| Позначення виробника | G1401336 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 088,12 ₴


