14058
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5066 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5040 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4996 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401378; CASE INTL., HARVESTER: 135594C1; CLAAS: 623427.0; 623427.1; DRONNINGBORG: 41942200; D41942200; MASSEY FERGUSON: S0614166; SAMPO ROSENLEW: 614166 |
| Позначення виробника | В(Б)- 5040cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228,62 ₴


