14187
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5666 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5640 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5596 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0701422; CASE INTL., HARVESTER: 196371; 196371C1; 196371C2; CLAAS: 509010.0; NEW HOLLAND: 84172256 |
| Позначення виробника | B-5640 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620,34 ₴


