17873
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2850 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2730 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0203218; JOHN DEERE: AH21301; Z56959 |
| Позначення виробника | D-2800 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 214,64 ₴


