17925
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3200 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3080 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1903244; DEUTZ-FAHR: 6211046; 880022157307; 0621 1046; 088-002215-7.307; JOHN DEERE: H23927; ZY72690 |
| Позначення виробника | D(Г) - 3150cz |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 054,76 ₴


