
D 3350 Д(Г)-3350 Ремінь StomilPLus (Польща)
2 747,10 ₴
- Під замовлення
- Код: D/E-3350
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь Д(Г)-3350 (D/E-3350) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Д(Г). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1403248; CLAAS: 560562.0; JOHN DEERE: ZY70720 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3400 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3280 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1403248; CLAAS: 560562.0; JOHN DEERE: ZY70720 |
| Позначення виробника | D/E-3350 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 747,10 ₴




