Ремінь Д(Г)-4500 (D/E-4500) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Д(Г). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1903342; FENDT: 340433539; LAVERDA: 340433539 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4550 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4430 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1903342; FENDT: 340433539; LAVERDA: 340433539 |
| Позначення виробника | D/E-4500 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599,88 ₴





