18190
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5050 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4930 мм |
| Позначення виробника | D(Г) - 5000cz |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 304,86 ₴


