18216
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5385 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5335 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5265 мм |
| Позначення виробника | D-5335 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969,56 ₴


