
E 11200 Е(Д)-11200 Ремінь StomilPLus (Польща)
13 172,04 ₴
- Під замовлення
- Код: E/E-11200
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь Е(Д)-11200 (E/E-11200) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Е(Д).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 23 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 11257 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 11200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 11112 мм |
| Позначення виробника | E/E-11200 |
| Ширина ременя | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 172,04 ₴




