Ремінь Е(Д)-5600 (E/E-5600) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Е(Д).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 23 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5657 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5512 мм |
| Позначення виробника | E/E-5600 |
| Ширина ременя | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 687,06 ₴





