14619
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1356 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1320 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1266 мм |
| Позначення виробника | С(В) - 1320cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500,82 ₴


