Ремінь С(В)-1900 (C SUP/E-1900) Stomil Super (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1936 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1900 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1846 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302146; CLAAS: 064874.0; 233510.0; JOHN DEERE: AN273299; AH131960; H101469; Z26628; LAVERDA: 430433417; MASSEY FERGUSON: 71125976; 834139M1; NEW HOLLAND: 410896; 383416; 80410896; 84026892 |
| Позначення виробника | C SUP/E-1900 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





Відправка з 16 квітня 2026