
C 2300 С(В)-2300 Ремінь Endura (Індія)
406,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00105560
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
15242
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2336 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2300 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2246 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2002179; JOHN DEERE: Z47911; MASSEY FERGUSON: S0615161; SAMPO ROSENLEW: 615161 |
| Позначення виробника | C-2300 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406,08 ₴

