Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2396 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2360 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2306 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0102181; BRAUD: 920093044; JOHN DEERE: AH158880; H165015; YC10148; S6002; ZY46304; LAVERDA: 340433420; MASSEY FERGUSON: 41982300; 414316M1; NEW HOLLAND: 129696; 215249 |
| Позначення виробника | G0202182 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 631,60 ₴


