15962
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3186 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3096 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302240; CASE INTL., HARVESTER: 60190778; 217702C1; DEUTZ-FAHR: 1145475; 6257898; 1210737011900; 0114 5475; 0625 7898; JOHN DEERE: H136963; MASSEY FERGUSON: 1047702M1; 2543650W1; C1MT05x212; NEW HOLLAND: 913058; 84345673 |
| Позначення виробника | С(В) - 3150cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 198,26 ₴


