
C 3164 С(В)-3164 Ремінь Stomil Standard (Польща)
1 056,60 ₴
- Під замовлення
- Код: C/S/E-3164
Відправка з 17 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3200 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3164 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3110 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302240; CASE INTL., HARVESTER: 60190778; 217702C1; DEUTZ-FAHR: 1145475; 6257898; 1210737011900; 0114 5475; 0625 7898; JOHN DEERE: H136963; MASSEY FERGUSON: 1047702M1; 2543650W1; C1MT05x212; NEW HOLLAND: 913058; 84345673 |
| Позначення виробника | C/S/E-3164 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056,60 ₴




