16639
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4086 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4050 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3996 мм |
| Позначення виробника | C-4050 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


